„Szukaj sytuacji, w których praca da Ci tyle samo szczęścia, co czas wolny" Pablo Picasso

 

Mentoring jest procesem, jest to czas zmiany - poznasz swoje przekonania, wartości, talenty. Przyjrzysz się swoim emocjom - tym, których jest aktualnie za dużo i tych, których jest za mało do efetywnego działania. Dzięki wykonanej pracy zdefiniujesz kierunek swojej kariery, przygotujesz swoje CV, poszerzysz sieć kontaktów oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.

 

Jako Mentor Kariery wspieram Klientów na każdym etapie rozwoju kariery - bez względu na wiek, doświadczenie zawodowe, jak również aktualną ich sytuację. Poprzez swoje kompetencje, wiedzę i odpowiedznie narzędzia pomagam zbudować plan na swoją karierę oraz jestem motorem napędowym, aby przejść z etapu planowania do realizacji. Zachęcam do rozwoju osobistego i zawodowego. 

 

Dzielę się swoim doświadczeniem :

1. Poprzez pracę i zaangażowanie, jako 27 latka awansowałam na stanowisko Dyrektorskie w Korporacji,

2. przeszłam wypalenie zawodowe 

3. zamieniłam Wrocław na życie na wsi, aby pracować na terenie całej Polski  

4. przezd 40stką i z 2 letnim dzieckiem postanowiłam zupełnie zmienić swoją ścieżkę zawodową,

5. jestem kobietą łamiącą schematy, kochającą  wyprawy Off Road i samochody marki Land Rover, konne wyjazdy terenowe, morsowanie, zumbę  

6. jestem mamą 3 dzieci, która intensywnie rozwija się i prowadzi swój Biznes, godząc życie prywatne z zawodowym 

7. Uczę sie, że praca moze być pasją i przygodą, 

 

Buduję relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, szacunku i komunikacji.

 

 

Pierwsza bezpłatna  sesja trwa ok 45 minut -   jest to  diagnoza kariery oraz spotkanie wprowadzające do procesu, na którym wspólnie omawiamy szczegóły procesu, plan działania. Mamy okazję się poznać i porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach. Mentoring Kariery jest procesem, który trwa od 6 - 8 sesji,  które odbywają się online  w odstepach co 2 tygodnie. Sesja trwa od 90 - 120 . Pomiędzy sesjami Klient otrzymuje zadania do wykonania

Ok 3-6 mc po  zakończonym procesie spotykamy się na sesji "Follow up"  -- trwa ona 45 minut. Omawiamy na niej wszystkie postępy w działaniu :)  

 

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Program Rozwoju Kompetencji
Coaching
×